Přihlásit

Webdispečink je komplexní systém GPS sledování vozidel i řízení autoparku.
Ušetří váš čas a náklady. Součástí je i elektronická kniha jízd.

Aktuality

 • 17.11.2014

  WD Fleet nově načítá čárový kód a podpis

  Přečtete si jak pomocí aplikace WD Fleet nasnímat čárový kód, zadat podpis a seznamte se i s dalšími novinkami ve WD Fleetu.

  více
 • 20.10.2014

  Říjnové číslo časopisu Svět Webdispečinku

  Seznamte se s novinkami u nastavování fondu pracovní doby pro řidiče a prohlédněte si podrobně, jak funguje agenda Trasy v nové verzi aplikace WD Fleet.

  více
 • 18.9.2014

  Nová verze aplikace WD Fleet a WD Mobile

  Máme pro Vás informace o nových verzích aplikací WD Fleet i WD Mobile. Také si můžete přečíst o vylepšeném ovládání mapy a novém vzhledu stránek WEBDISPEČINKU.

  více
zobrazit více
Ukázka obrazovky aplikace Webdispečink

Webdispečink

Webdispečink Vám přináší trvalé úspory při provozování autoparku. Shromažďuje data odeslaná mobilními jednotkami z vozidel a zpracovává je do různých forem. Obsahem je celá řada užitečných nástrojů, jako jsou statistiky, reporty, knihy jízd, evidence nákladů, rezervace vozidel, stazky, výpočet diet, plánování úkolů či optimalizace tras.

zobrazit více

Webdispečink mobile

Aplikace Webdispečink Mobile Vám umožňuje pohodlně přistupovat ke svým datům pomocí mobilního telefonu. K dispozici je Vám mapa s aktuální polohou a jízdami vozidel, kniha jízd, náklady a statistiky. Pro okamžitou informaci tedy nemusíte mít po ruce počítač, vše podstatné najdete ve Vašem mobilním telefonu.

zobrazit více

WD Fleet

WD Fleet je aplikace určená pro mobilní telefony a tablety, slouží řidiči jako komunikační terminál. Oproti běžné navigaci poskytuje nepřeberné množství funkcí a umožňuje detailně vytvářet přehled pohybu a výkonů řidiče.

zobrazit více

Kontakty

Technická podpora

tel.. +420 731 641 133 fax. +420 257 220 251 e-mail webdispecink@webdispecink.cz
zobrazit více