Přihlásit

Webdispečink je komplexní systém GPS sledování vozidel i řízení autoparku.
Ušetří váš čas a náklady. Součástí je i elektronická kniha jízd.

Aktuality

PF 2015

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2015 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Současně se těšíme na další vzájemnou spolupráci.

Jako poděkování a také jako rozptýlení ve vánočním čase jsme pro Vás připravili Vánoční hru

 • 15.12.2014

  Řekneme vám kde ušetřit - Manažerské reporty

  Seznamte se s úplně novými „Manažerskými reporty“, přečtěte si o komunikaci řidiče s dispečerem pomocí WD Fleetu a zahrajte se speciální vánoční hru - to vše ve vánočním čísle časopisu Svět WEBDISPEČINKU

  více
 • 17.11.2014

  WD Fleet nově načítá čárový kód a podpis

  Přečtete si jak pomocí aplikace WD Fleet nasnímat čárový kód, zadat podpis a seznamte se i s dalšími novinkami ve WD Fleetu.

  více
 • 20.10.2014

  Říjnové číslo časopisu Svět Webdispečinku

  Seznamte se s novinkami u nastavování fondu pracovní doby pro řidiče a prohlédněte si podrobně, jak funguje agenda Trasy v nové verzi aplikace WD Fleet.

  více
zobrazit více

Webdispečink

Webdispečink Vám přináší trvalé úspory při provozování autoparku. Shromažďuje data odeslaná mobilními jednotkami z vozidel a zpracovává je do různých forem. Obsahem je celá řada užitečných nástrojů, jako jsou statistiky, reporty, knihy jízd, evidence nákladů, rezervace vozidel, stazky, výpočet diet, plánování úkolů či optimalizace tras.

zobrazit více

Webdispečink mobile

Aplikace Webdispečink Mobile Vám umožňuje pohodlně přistupovat ke svým datům pomocí mobilního telefonu. K dispozici je Vám mapa s aktuální polohou a jízdami vozidel, kniha jízd, náklady a statistiky. Pro okamžitou informaci tedy nemusíte mít po ruce počítač, vše podstatné najdete ve Vašem mobilním telefonu.

zobrazit více

WD Fleet

WD Fleet je aplikace určená pro mobilní telefony a tablety, slouží řidiči jako komunikační terminál. Oproti běžné navigaci poskytuje nepřeberné množství funkcí a umožňuje detailně vytvářet přehled pohybu a výkonů řidiče.

zobrazit více

Reference

nákladní vozidla

O.K. Trans Praha, spol. s r.o.

Namísto klasických navigací, používají řidiči tablety s aplikací WD Fleet. Ty nám slouží hlavně ke zrychlení a zpřehlednění komunikace s dispečery.…

více

referenční vozidla

AeskuLab Holding a.s.

Celková úspora při použití aplikace Webdispečink se dá vyčíslit personální úsporou 2 administrativních sil a dalších nákladů.…

více

stavebnictví

Polstav s.r.o.

Zaregistrovali jsme u 15 strojů roční úsporu 750.000 Kč. Odhalili jsme několik krádeží paliva a zvýšili efektivitu našich pracovníků o cca 200 hodin.…

více
zobrazit více

Ceník

Tarify - ceny služby za vozidlo/měsíc

Popis funkce Standard ČR Standard EU Komplet ČR Komplet EU
Cena bez DPH 190 Kč 290 Kč 250 Kč 650 Kč
Obsahuje datové přenosy v ČR Ano Ano Ano Ano
Obsahuje datové přenosy v EU Ne Ano Ne Ano
Podpora komunikace s navigacemi Ne Ne Ano Ano
Aktuální pozice každých 60 vteřin Ne Ne Ano Ano
zobrazit více

Kontakty

Technická podpora

tel.. +420 731 641 133 fax. +420 257 220 251 e-mail webdispecink@webdispecink.cz
zobrazit více