O projektu monitorování vozidel

O projektu monitorování vozidel

WEBDISPEČINK je komplexní produkt, zaměřený na úspory v provozu autoparku. Svoje síly v tomto projektu spojily společnosti HI Software Development s.r.o. a Princip a.s.

Princip a.s.

Česká společnost, zabývající se výzkumem a vývojem v oblasti technických věd. Jeden ze světových leaderů v oblasti navigačních a komunikačních aplikací pro oblast dopravní telematiky a elektronického mýta.

Jako první na světě vyvinula nediskriminační hybridní jednotku pro výběr elektronického mýta, za kterou jí Evropská kosmická agentura ESA udělila cenu Galileo Masters. Za zmínku jistě stojí i 5 let zkušeností s vývojem elektroniky pro automobilový koncern Wolksvagen Group.

HI Software Development s.r.o.

Společnost má dlouholeté zkušenosti s vývojem specializovaného software pro automatickou tvorbu knihy jízd a optimalizaci dopravy s využitím integrovaných digitálních map.

Věnuje se také vývoji mobilních aplikací pro platformy Android, iOS (iPhone, iPad) a Windows Phone 7. Například pro Škoda Auto a.s. společnost vyvinula řadu aplikací pro platformu iOS.

Je projektovým partnerem i pro další významné společnosti.

 

Více informací o unikátních vlastnostech produktu WEBDISPEČINK získáte zde.

Podrobnější informace o hardwarových a softwarových parametrech projektu najdete zde.

Rádi Vám zodpovíme jakékoliv dotazy, týkající se produktu WEBDISPEČINK, kontakt na nás naleznete zde.