Aplikace WEBDISPEČINK

Aplikace WEBDISPEČINK

Aplikace WEBDISPEČINK je v podstatě jakýmsi "mozkem" služby. Shromažďuje veškerá data, odeslaná mobilními jednotkami jednotlivých vozidel a zpracovává je do různých forem:

  • zobrazení polohy vozidel na mapě v reálném čase
  • aktuální přehledy - např. průběh dne, náklady, body dosažení
  • statistické přehledy - např. spotřeba pohonných hmot, statistiky využití vozidel a řidičů, technický stav vozidla, kontroly jízd atd.

Kromě těchto funkcí obsahuje aplikace WEBDISPEČINK i mnoho užitečných nástrojů, např. optimalizaci tras, stazky, dispečerské plachty, výpočty cestovních náhrad a diet apod.
Tyto nástroje Vám umožňují dosahovat dalších úspor - zejména efektivnějším využitím vozidel i řidičů a snížením administrativní zátěže firmy díky automatizaci některých úkonů.

Aplikaci WEBDISPEČINK není třeba instalovat, k jejímu použití postačí internetový prohlížeč (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome apod.) a připojení k internetu. Nemá žádné speciální nároky na hardware, běží bez problémů i na slabších počítačích.

I přesto, že aplikace WEBDISPEČINK nabízí širokou škálu různých funkcí pro efektivní řízení vozového parku, ve specifických případech může dojít k tomu, že budete potřebovat úpravu aplikace na míru Vašim požadavkům. V takovém případě je Vám k dispozici náš tým programátorů - více informací naleznete zde.