Přihlásit

Webdispečink je komplexní systém GPS sledování vozidel i řízení autoparku.
Ušetří váš čas a náklady. Součástí je i elektronická kniha jízd.

Aktuality

 • 21.4.2020

  Podpora souborů ze SMART tachografů

  Nyní podporujeme ve Webdispečinku soubory z digitálních  SMART tachografů a ostatní novinky se dozvíte v dubnovém čísle časopisu Svět WEBDISPEČINKU.

  více
 • 20.4.2020

  Vypnutí protokolů TLS 1.0 a 1.1

  Vážení uživatelé systému Webdispečink,
  od 1.6.2020 web www.webdispecink.cz nebude podporovat šifrování prostřednictvím kryptografických protokolů TLS 1.0 a 1.1. Tyto způsoby zabezpečené komunikace jsou využívány v zastaralých operačních systémech a mohou se vyskytovat také v neaktualizovaných internetových prohlížečích.

  více
 • 7.4.2020

  archivace DTCO 4.0 kartou podniku G2

  Vážení klienti, aktuálně nejsme schopni vzdáleně archivovat DTCO 4.0 kartou podniku G2. Připravujeme nový protokol, který umožní vzdáleně vyčíst nový chytrý tachograf v kombinaci s novou kartou podniku druhé generace. Do nasazení Vám nebude účtovaná služba vzdáleného stahování na vozidlech s DTCO 4.0 vyčtených kartou podniku G2.

  více
zobrazit více

Webdispečink

Webdispečink Vám přináší trvalé úspory při provozování autoparku. Shromažďuje data odeslaná mobilními jednotkami z vozidel a zpracovává je do různých forem. Obsahem je celá řada užitečných nástrojů, jako jsou statistiky, reporty, knihy jízd, evidence nákladů, rezervace vozidel, stazky, výpočet diet, plánování úkolů či optimalizace tras.

zobrazit více

Webdispečink mobile

Aplikace Webdispečink Mobile Vám umožňuje pohodlně přistupovat ke svým datům pomocí mobilního telefonu. K dispozici je Vám mapa s aktuální polohou a jízdami vozidel, kniha jízd, náklady a statistiky. Pro okamžitou informaci tedy nemusíte mít po ruce počítač, vše podstatné najdete ve Vašem mobilním telefonu.

zobrazit více

WD Fleet

WD Fleet je aplikace určená pro mobilní telefony a tablety, slouží řidiči jako komunikační terminál. Oproti běžné navigaci poskytuje nepřeberné množství funkcí a umožňuje detailně vytvářet přehled pohybu a výkonů řidiče.

zobrazit více
Jak to funguje
Jak to funguje
Jak to funguje

Jak to funguje

Základním kamenem služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou se SIM kartou pro sběr a zasílání dat do cloudového prostředí Webdispečinku. Ke svým datům se dostanete na jakémkoliv zařízení, kde běží internetový prohlížeč. Pro Vaše větší pohodlí jsou k dispozici aplikace pro chytré telefony a tablety.

zobrazit více

Reference

nákladní vozidla

JAMBOR s.r.o.

Po nasazení PHM sondy poklesla průměrná spotřeba vozidla o 3 litry na 100 km. Tedy o 9%. Lze tedy říci, že Webdispečink nám snižuje naše náklady.…

více

referentská vozidla

Energetické opravny, a.s.

Po zavedení systému klesly měsíční nájezdy kilometrů průměrně o 20%, v extrémních případech však i o 75%. Naše firma tak šetří nemalé peníze.…

více

stavebnictví

POHL cz, a.s.

Sledujeme polohy strojů, záznamy o činnosti, motohodiny, pohonné hmoty v nádržích, průměrné spotřeby. Prozatím jsme s aplikací Webdispečink spokojeni.…

více
zobrazit více

Kontakty

zobrazit více