Přihlásit

Od 1.10.2018 změnila společnost Princip a.s. své sídlo.
Princip a.s.
Hvězdova 1689/2a
140 00 Praha 4
Webdispečink je komplexní systém GPS sledování vozidel i řízení autoparku.
Ušetří váš čas a náklady. Součástí je i elektronická kniha jízd.

Aktuality

 • 31.1.2019

  Automatický import PHM z karet EUROWAG

  V lednovém časopise Svět Webdispečinku se dozvíte o automatickém importu PHM z karet EUROWAG. Dále Vás upozorníme na změny v cestovních náhradách.

  více
 • 1.1.2019

  Oznámení o sloučení

  Vážení obchodní partneři,
  dovolte nám, abychom Vás informovali, že ke dni 1.1.2019 došlo k fúzi obchodních aktivit společností HI Software Development s.r.o., IČO 26829819, zapsané u Krajského soudu v Ostravě pod sp. zn. C27849, a společnosti Princip, a.s., IČO 41690311, vedené u Městského soudu v Praze pod sp. zn. B994.

  Uvedeným sloučením ke dni 1.1.2019 tak společnost HI Software Development s.r.o. přestává vykonávat obchodní aktivity a veškeré její pohledávky a závazky přešly na společnost Princip, a.s., která se stala právním nástupcem společnosti HI Software Development s.r.o. V důsledku právního nástupnictví vstoupila společnost Princip, a.s. do všech smluvních vztahů a dalších práv a závazků společnosti HI Software Development s.r.o. Zbývající marginální část společnosti HI Software Development s.r.o. bude v nejbližších měsících zrušena a vymazána z obchodního rejstříku.

  více
 • 21.12.2018

  Fakturace přepravy v cizích měnách

  V prosincovém časopise Svět Webdispečinku Vám představíme novou funkci kontroly překrývání přeprav a možnost fakturace přepravy v cizích měnách.

  více
zobrazit více

Webdispečink

Webdispečink Vám přináší trvalé úspory při provozování autoparku. Shromažďuje data odeslaná mobilními jednotkami z vozidel a zpracovává je do různých forem. Obsahem je celá řada užitečných nástrojů, jako jsou statistiky, reporty, knihy jízd, evidence nákladů, rezervace vozidel, stazky, výpočet diet, plánování úkolů či optimalizace tras.

zobrazit více

Webdispečink mobile

Aplikace Webdispečink Mobile Vám umožňuje pohodlně přistupovat ke svým datům pomocí mobilního telefonu. K dispozici je Vám mapa s aktuální polohou a jízdami vozidel, kniha jízd, náklady a statistiky. Pro okamžitou informaci tedy nemusíte mít po ruce počítač, vše podstatné najdete ve Vašem mobilním telefonu.

zobrazit více

WD Fleet

WD Fleet je aplikace určená pro mobilní telefony a tablety, slouží řidiči jako komunikační terminál. Oproti běžné navigaci poskytuje nepřeberné množství funkcí a umožňuje detailně vytvářet přehled pohybu a výkonů řidiče.

zobrazit více
Jak to funguje
Jak to funguje
Jak to funguje

Jak to funguje

Základním kamenem služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou se SIM kartou pro sběr a zasílání dat do cloudového prostředí Webdispečinku. Ke svým datům se dostanete na jakémkoliv zařízení, kde běží internetový prohlížeč. Pro Vaše větší pohodlí jsou k dispozici aplikace pro chytré telefony a tablety.

zobrazit více

Reference

nákladní vozidla

KAMEX, spol. s r.o.

Díky Webdispečinku máme přehled o aktuální poloze našich vozidel pro okamžité plánování nakládek zásilek ve sběrné službě.…

více

referentská vozidla

KONE, a.s.

Po zavedení aplikace Webdispečink a následném vyhodnocení jsme zjistili úsporu u vozidel cca 250-300 km v měsíčním nájezdu tedy 17,5%.…

více

stavebnictví

S.O.K. stavební, s.r.o.

Líbí se nám, že v aplikaci můžeme definovat vlastním názvem určitou lokalitu a jednoduše tak označit stavby i mimo obce.…

více
zobrazit více

Kontakty

zobrazit více