Přihlásit

Webdispečink je komplexní systém GPS sledování vozidel i řízení autoparku.
Ušetří váš čas a náklady. Součástí je i elektronická kniha jízd.

Aktuality

 • 11.11.2020

  Vážení klienti z důvodu zlepšování kvality našich služeb, bude ve dnech 14.-15.11. 2020 probíhat plánovaná udržba systému Webdispečink. V tomto období může dojít ke krátkodobému omezení poskytovaných služeb. Děkujeme zapochopení. Váš tým Webdispečink.

  více
 • 30.10.2020

  PERFECT DRIVE - Jízdní styl řidičů v nákladních vozidlech

  Snižte spotřebu a opotřebení vozidel díky hodnocení stylu jízd řidičů v nákladních vozidlech.

  více
 • 30.10.2020

  POSOUVÁME TERMÍN na 31.12.2020!
  UKONČENÍ PODPORY TLS 1.0 A 1.1 NA API ROZHRANÍ WEBDISPEČINKU

  Vážení zákazníci, vážení partneři,
  dne 31.12.2020 bude na API rozhraní systému Webdispečink ukončena podpora šifrované komunikace prostřednictvím starých kryptografických protokolů TLS 1.0 a 1.1. 
  Tyto způsoby komunikace byly využívány v zastaralých operačních systémech a do budoucna představují bezpečnostní riziko. Zabezpečená komunikace prostřednictvím protokolu TLS 1.2 je nadále podporována a doporučujeme na ni přejít.
  Prosím informujte o této změně své dodavatele interních i externích aplikací, kteří pro Vás realizují napojení na API systému Webdispečink. Propojení na systémy, které nebudou v souladu s touto změnu budou k uvedenému termínu nefunkční.
  Máte-li v této souvislosti jakékoli dotazy, zašlete nám je emailem na webdispecink@eurowag.com případně kontaktujte naši infolinku +420 233 555 111.
  Děkujeme za pochopení
  Váš Webdispečink

  více
zobrazit více

Webdispečink

Webdispečink Vám přináší trvalé úspory při provozování autoparku. Shromažďuje data odeslaná mobilními jednotkami z vozidel a zpracovává je do různých forem. Obsahem je celá řada užitečných nástrojů, jako jsou statistiky, reporty, knihy jízd, evidence nákladů, rezervace vozidel, stazky, výpočet diet, plánování úkolů či optimalizace tras.

zobrazit více

Webdispečink mobile

Aplikace Webdispečink Mobile Vám umožňuje pohodlně přistupovat ke svým datům pomocí mobilního telefonu. K dispozici je Vám mapa s aktuální polohou a jízdami vozidel, kniha jízd, náklady a statistiky. Pro okamžitou informaci tedy nemusíte mít po ruce počítač, vše podstatné najdete ve Vašem mobilním telefonu.

zobrazit více

WD Fleet

WD Fleet je aplikace určená pro mobilní telefony a tablety, slouží řidiči jako komunikační terminál. Oproti běžné navigaci poskytuje nepřeberné množství funkcí a umožňuje detailně vytvářet přehled pohybu a výkonů řidiče.

zobrazit více
Jak to funguje
Jak to funguje
Jak to funguje

Jak to funguje

Základním kamenem služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou se SIM kartou pro sběr a zasílání dat do cloudového prostředí Webdispečinku. Ke svým datům se dostanete na jakémkoliv zařízení, kde běží internetový prohlížeč. Pro Vaše větší pohodlí jsou k dispozici aplikace pro chytré telefony a tablety.

zobrazit více

Reference

nákladní vozidla

DECODOM, spol. s.r.o.

Po inštalovaní aplikácie sme zaznamenali 15% úsporu nákladov za PHM. S aplikáciou Webdispečink sme preto veľmi spokojní.…

více

referentská vozidla

RUDOLF JELÍNEK a.s.

Díky Webdispečinku se podařilo ušetřit nemalé částky na nákladech spojených s provozováním vozidel. V průměru 22% – 26 % ročních nákladů.…

více

stavebnictví

Integra stavby a.s.

Webdispečink nám pomáhá udržet efektivitu provozu našeho autoparku a kdykoliv vidět co se právě nyní děje s našimi vozidly a stroji.…

více
zobrazit více

Kontakty

zobrazit více