WEBDISPECINK - kompleksowy system monitorowania floty pojazdów

Aktualności

 • 21.5.2024

  Aktualizace prohlížečů zpomalí Webdispečink

  Po aktualizaci prohlížeče Microsoft Edge, Google Chrome dochází k tomu, že některé komponenty na stránkách webdispecink.cz se vykreslují pomaleji než dříve. To je způsobeno chybou aktualizace jádra prohlížeče. Výrobce již má problém nahlášen a připravuje opravu. Zatím nevíme, kdy bude oprava zveřejněna. Dočasně doporučujeme neprovádět aktualizace těchto prohlížečů, případně využít alternativního prohlížeče například FireFox.

  więcej
 • 23.11.2022

  Neaktuální polohy vozidel SIM Vodafone

  Vážení zákazníci, kvůli výpadku GSM sítě Vodafone nemají některá vozidla aktuální polohu. Jedná se o vozidla používající SIM kartu Vodafone Global SIM. Veškerá data z vozidel se dohrají do aplikace Webdispečink automaticky po obnovení GSM služeb. Na odstranění problému usilovně pracujeme s dodavatelem služeb. Omlouváme se za komplikace. Váš Webdispečink tým.

  więcej
 • 3.11.2022

  Planned maintenance of Webdispecink

  Dear clients, due to the improvement of the quality of our services, will be on November 6.-7. in 2022 between , the planned maintenance of 10.00pm - 1:00am the Webdispecink system will take place. During this period, there may be a short-term reduction in the services provided. Thank you for your understanding. Your Webdispecink team.

  więcej
pokaż więcej

WEBDISPECINK

Aplikacja WEBDISPECINK pozwala na oszczędności już od samego początku. Urządzenie mobilne jest w stanie odczytać wiele parametrów pracy (np. poziom paliwa w zbiorniku, nacisk na oś, temperaturę w przestrzeni transportowej) bez dodatkowych urządzeń peryferyjnych. W przeciwieństwie do innych podobnych produktów mogą Państwo zaoszczędzić na kosztach dodatkowych urządzeń i ich instalacji.

pokaż więcej

APLIKACJA WEBDISPECINK DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Aplikacja WEBDISPECINK pozwala na wygodny dostęp do danych za pomocą telefonu komórkowego. System daje możliwość podglądu bieżącej lokalizacji oraz historii przejazdu, kosztów i generowania raportów. W celu uzyskania niezbędnych informacji wystarczy telefon komórkowy z dostępem do internetu.

pokaż więcej

WD Fleet

WD Fleet jest aplikacją przeznaczoną dla telefonów komórkowych i tabletów, służy jako terminal komunikacyjny. W porównaniu do tradycyjnej nawigacji aplikacja oferuje mnóstwo funkcji i pozwala na generowanie raportów dotyczących historii przejazdu i efektywności pracy kierowcy.

pokaż więcej
Jak to działa
Jak to działa
Jak to działa

Jak to działa

Podstawą działania usługi jest pojazd wyposażony w moduł GPS z kartą SIM, który służy do zbierania i wysyłania danych do aplikacji WEBDISPECINK. Dostęp do danych możliwy jest na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Dla Twojej wygody aplikacje są również dostępne dla smartfonów i tabletów.

pokaż więcej

Kontakty

pokaż więcej