Reference, Technická správa města Loun s.r.o.

Reference, Technická správa města Loun s.r.o.

Technická správa města Loun s.r.o.

Technická správa města Loun s.r.o.

Obor činnosti: komunální služby

http://www.tsmlouny.cz

Dne 1. 4. 2006 založilo Město Louny obchodní společnost s názvem Technická správa města Loun, s.r.o. s náplní práce: letní čištění veřejných komunikací, zimní údržba komunikací, údržba a opravy komunikací, odtahová služba, dopravní značení, měření míry zhutnění, drobná stavební činnost, nákladní doprava, dovoz vody, orientační měření kvality vody v bazénech, pohřební služby, správa hřbitovů, provoz městského koupaliště, provoz sauny, provoz rekultivační skládky, provoz parkovišť včetně hlídaného parkoviště v areálu společnosti, provoz veřejného WC, potisk stuh, monitorování dopravním radarem atd..

Aplikaci Webdispečink využívá naše společnost od roku 2009. Monitorujeme především aktuální polohy vozidel a strojů a jízdy těchto vozidel. U vybraných vozidel se měří stav PHM v nádržích, což umožňuje kontrolovat náklady na palivo.

Díky aplikaci Webdispečink tak máme náš vozový park pod kontrolou a nedochází ke zbytečnému navyšování nákladů. Proto chceme aplikaci Webdispečink využívat i do budoucna.

Zdeněk Zeman
pracovník pověřený agendou Webdispečinku

Referenční dopis