Reference, O.K. Trans Praha, spol. s r.o.

Reference, O.K. Trans Praha, spol. s r.o.

O.K. Trans Praha, spol. s r.o.

O.K. Trans Praha, spol. s r.o.

Obor činnosti: nákladní vozidla

http://www.oktrans.cz

Společnost O.K. Trans Praha, spol. s r.o., se v současné době řadí k lídrům na trhu komplexních logistických a přepravních služeb. Zaměstnáváme přibližně 460 pracovníků a vlastníme 290 vozidel. Mimo to máme rozsáhlou síť prověřených smluvních dopravců disponujících celkovým počtem 1200 vozidel. Všechny vozy splňují ekologické normy EURO 5.
Jsme českou společností, která je připravena úspěšně působit v globálním měřítku. Filozofií naší firmy je rozvoj, flexibilita a adaptace vztahu se zákazníkem. Garantujeme zákazníkům včasné přistavení a pevné termíny dodání (pracujeme pro automobilový průmysl v režimu Just in Time).

Aplikaci WEBDISPEČINK jsme začali testovat v roce 2010, kdy jsme osadili jednotkami prvních pár aut. Vzhledem k tomu, že náš vozový park čítá kolem 290 vozidel, přechod na nový systém byl pozvolný. Dnes už využíváme WEBDISPEČINK jako hlavní nástroj monitoringu vozového parku. Je to užitečný systém s celou řadou funkcí, dokonce některé z nich programátoři upravili dle našich specifických požadavků. Využíváme jej především pro monitoring vozidel, oboustrannou komunikaci s řidiči, měření spotřeby PHM, monitoring návěsů, měření teploty a používání topení v kabině řidiče.
Díky WEBDISPEČINKU máme přehled o výkonech jednotlivých řidičů, systém nás upozorní při sjetí vozidla z naplánované trasy či při jeho zpoždění. Podklady z tohoto systému nám také slouží jako základ pro výpočet mezd řidičů.
Namísto klasických navigací, používají řidiči tablety s aplikací WD Fleet. Ty nám slouží hlavně ke zrychlení a zpřehlednění komunikace s dispečery. Při řízení vozového parku s cca 290 vozily je to téměř nepostradatelný nástroj.
Velká výhoda WEBDISPEČINKU je vstřícnost ze strany jeho pracovníků na vyřízení našich konkrétních požadavků. WEBDISPEČINK nám pomáhá v práci a jsme s ním spokojeni. Můžeme je doporučit i dalším zájemcům o monitorování vozového parku.

Jan Holemý
Manažer dopravy

Referenční dopis