Reference, Schneider Electric CZ, s.r.o.

Reference, Schneider Electric CZ, s.r.o.

Schneider Electric CZ, s.r.o.

Schneider Electric CZ, s.r.o.

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.schneider-electric.cz

Schneider Electric CZ, s. r. o. nabízí integrovaná řešení napříč různými segmenty trhu. Zaujímá přední pozici v energetice a infrastruktuře, automatizovaných systémech pro průmysl a budovy a datových centrech. Silnou pozici má také v domovních elektroinstalacích. Součástí služeb zákazníkům je Školící středisko, Zákaznické centrum (funguje od 2006), nepřetržité servisní služby, aplikační podpora a např. i centrum vzdáleného dohledu. Firma navíc patří mezi významné zaměstnavatele v České republice v centrále v Praze, v obchodních pobočkách v Brně a Písku a v píseckém závodě a ve výzkumném středisku v Napajedlech zaměstnává více než 800 lidí.
Schneider Electric, a. s. se zaměřuje ve svém výrobním závodě v Písku na sériovou výrobu elektromechanických přístrojů určených pro český i světový trh (prvky pro jištění motorů, stykače, relé, motorové spouštěče, spínače, tlačítkové ovládače aj.). Společnost patří mezi nejvýznamnější firmy jihočeského regionu.
Celosvětově působí Schneider Electric ve více než stovce zemí, kde zaměstnává přes 140 tisíc lidí. V roce 2012 dosáhl obrat celé skupiny 24 miliardy eur.

Aplikaci Webdispečink využíváme od roku 2011 (naše slovenská pobočka pak od roku 2012) a to především pro vedení a schvalování knihy jízd pro našich řádově 200 vozidel. Díky aplikaci také máme méně práce s cestovními příkazy. Management společnosti pak pracuje se statistikami, díky kterým máme vozový park pod kontrolou. Oceňujeme, že se podařilo pro naši firmu zpracovat několik speciálních statistik, které nám práci ještě více usnadňují. Aplikaci Webdispečink proto můžeme doporučit i ostatním zájemcům o monitoring vozidel.

Bc. Martin Píše
Vedoucí správy budov CZ&SK

Referenční dopis