Reference, AGROTEC a.s.

Reference, AGROTEC a.s.

AGROTEC a.s.

AGROTEC a.s.

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.agrotec.cz

polečnost AGROTEC je na trhu od roku 1990. V současnosti zastupujeme 21 značek ze 4 odvětví. Nabízíme bohatou škálu produktů v oblasti zemědělské, stavební a dopravní techniky. Díky tomu jsme největším prodejcem pozemní techniky v České a Slovenské republice.

V roce 2011 jsme se rozhodovali, jaký monitorovací systém budeme nově využívat. Nakonec jsme zvolili systém Webdispečink, protože pro naše potřeby nabízel nejvíce funkcionalit. Oproti jiným monitorovacím systémům, které v podstatě píší pouze knihu jízd a několik základních reportů, totiž Webdispečink nabízí mnohem širší možnosti využití. Například upozornění na STK či servisy vozidel, možnosti evidence důležitých položek, souvisejících s provozováním vozového parku jako jsou PIN kódy k tankovacím kartám, atd. Velmi také oceňujeme, že bylo možné některé funkce upravit nebo vytvořit přímo pro nás na míru. Mnoho našich manažerů také používá mobilní aplikaci WD MOBILE, díky které mohou s Webdispečinkem pracovat i mimo kancelář.
V systému Webdispečink využíváme i kontrolu stylu jízdy řidičů na základě dat z akcelerometru v GPS jednotkách. Pravidelně zveřejňujeme měsíční výstupy o tomto stylu jízdy a maximálních rychlostech konkrétních vozidel a řidičů, což má významný vliv na snížení maximálních i průměrně dosahovaných rychlostí a také dopad na spotřebu i opotřebení vozidel. Meziročně jsme tak po nasazení Webdispečinku zaznamenali výraznou úsporu nákladů na vozový park. Proto hodláme Webdispečink využívat i nadále a můžeme jej doporučit i jiným zájemcům o monitoring vozidel.

Pavel Polášek
správce vozového parku

Referenční dopis