Reference, DOS Brno, s.r.o.

Reference, DOS Brno, s.r.o.

DOS Brno, s.r.o.

DOS Brno, s.r.o.

Obor činnosti: nákladní vozidla

http://www.dosbrno.cz

Dopravně obchodní společnost DOS Brno, s.r.o. byla založena v roce 2000 a navazovala na Autodopravu Dušan Sup, která byla založena roku 1996. Již od počátku bylo filozofií firmy maximálně vycházet vstříc zákazníkům a poskytovat kvalitní služby. Tak vzniklo i naše motto:
„Autodoprava? Není problém!
Naše firma se již od počátku věnovala jak mezinárodní, tak i vnitrostátní dopravě.
V našem vozovém parku máme vozidla v různých provedeních a tonážích a díky tomu poskytujeme komplexní transportní služby. Kromě klasických plachtových vozů máme v naší flotile také mrazící návěsy a návěsy se speciální úpravou pro převoz kontejnerů.

Nezaměřujeme se pouze na konkrétní velikost a typ zásilek, ale jsme schopni přepravit jakoukoliv velikost zásilky do 27 tun. Transport zajišťujeme vlastními vozy, které všechny obsahují zvláštní výbavu ADR a polovina má hydraulické nakládací čelo. Kromě autodopravy provádíme pro naše zákazníky také spediční služby a jsme schopni krátkodobě skladovat náklad v naší nové hale. Neustále se snažíme zlepšovat ve všech oblastech, ve kterých působíme, což dokazuje i to, že jsme v roce 2016 získali certifikát kvality ISO 9001:2009.

Díky Webdispečinku máme neustálý přehled o pohybech a stavu našich aut. Jsme schopni komunikovat s našimi řidiči a případně velmi operativně řešit jakékoliv nenadálé situace a problémy. I naši zákazníci mohou v případě potřeby vidět aktuální polohu jejich nákladu právě na webových stránkách Webdispecink.cz. Díky Webdispečinku jsou naši řidiči schopni lépe plánovat trasy a poskytovat okamžitou zpětnou vazbu, což nám napomáhá předcházet zbytečným problémům.

Dušan Sup
jednatel společnosti

Referenční dopis