Reference, PPG Deco Czech a.s.

Reference, PPG Deco Czech a.s.

PPG Deco Czech a.s.

PPG Deco Czech a.s.

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.ppgdeco.cz

PPG Deco Czech a. s. je předním výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků v ČR, sdružuje oblíbené značky Primalex, Balakryl, Johnstone´s a Bondex. Najdete nás v síti více než 100 prodejen Dům barev ve všech větších městech v ČR. Jsme experty v oboru a poradíme Vám tak s výběrem nejvhodnějších produktů z oblasti barev a laků. Namícháme jakýkoli odstín barvy na míru a to i z přineseného vzorku. Garantujeme vysokou kvalitu a spokojenost. V síti Dům barev najdete vše pod jednou střechou a to nejen díky radám zkušeného personálu a širokému sortimentu výrobků, ale i díky privátní řadě PROGold s kvalitními malířskými pomůckami a příslušenstvím za příznivou cenu. Firemní zákazníci oceňují distribuci pokrývající celou ČR, férové nabídky, partnerský program a pohodlné objednávání zboží z velkoobchodního prodeje.
Společnost PPG Deco Czech a.s. má zavedený systém řízení managementu jakosti, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a péče o životní prostředí dle norem ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14 001:2005 a OHSAS 18 001:2008 a je vlastníkem certifikátů shody od Sdružení pro certifikaci systémů jakosti CQS a mezinárodní certifikační sítě IQNet. Zároveň vlastní i Zlatý certifikát pro Integrovaný systém řízení jakosti, bezpečnosti a ochrany životního prostředí.
PPG Deco Czech a. s. patří do mezinárodní skupiny PPG založené v roce 1883. PPG má světové ředitelství v Pittsburghu a působí ve více než 60 zemích po celém světě. Tržby v roce 2011 dosáhly 14,9 miliardy dolarů. Akcie společnosti PPG jsou obchodovány na New York Stock Exchange.

Aplikaci Webdispečink používáme od roku 2012 a to především kvůli automatickému generování knihy jízd. Ta následně slouží jako podklad pro výpočet nájezdu soukromých kilometrů. V systému Webdispečink monitorujeme jak osobní, tak nákladní vozidla. Systém umí též připravit podklady o stylu jízdy řidičů, kdy kombinuje data z akcelerometru a údaje o rychlosti. S Webdispečinkem jsme dlouhodobě spokojeni a můžeme jej doporučit i dalším zájemcům o monitoring vozidel.

Referenční dopis