Reference, RUDOLF JELÍNEK a.s.

Reference, RUDOLF JELÍNEK a.s.

RUDOLF JELÍNEK a.s.

RUDOLF JELÍNEK a.s.

Obor činnosti: referentská vozidla

http://www.rjelinek.cz

Akciová společnost RUDOLF JELÍNEK se zabývá výrobou alkoholických nápojů, zejména destilátů. Tradice výroby ovocných destilátů ve Vizovicích sahá až do roku 1585. Samotná společnost vznikla na konci předminulého století, v roce 1894. Výrobky společnosti jsou známy ve všech koutech České republiky ale také ve světě. Na tradici vývozu výrobků do zahraničí, kterou Rudolf Jelínek započal vývozem košer destilátů na zámořské trhy v USA již v roce 1934, navazuje společnost i nyní. Vlajkovou lodí společnosti je slivovice, kterou vyrábí v několika variantách (bílá, zlatá, jubilejní, kosher, atd.) Dále produkuje značkové ovocné destiláty té nejvyšší kvality jako hruškovice, meruňkovice, třešňovice nebo jablkovice. Prémiovými výrobky jsou kosher destiláty, při jejichž výrobě nebyly použity suroviny, výrobní zařízení a postupy, které by odporovaly předpisům židovské víry. Výroba kosher destilátů probíhá za dozoru zástupce ortodoxní unie amerických rabínů. Kosher certifikát udělený americkou Ortodoxní Unií potvrzuje nejvyšší kvalitu tohoto destilátu.

Firma RUDOLF JELÍNEK a.s. zavedla systém Webdispečink v roce 2007 především pro usnadnění práce s vedením knihy jízd. Oceňujeme také možnost importu záznamů o tankování z karet firmy CCS. Ve většině našich vozidel je také připojená CAN sběrnice a tak jsme schopni skutečně detailně řešit nakládání s PHM. Podle dat, které Webdispečink sbírá, jsme schopni řešit vyúčtování soukromých jízd našich zaměstnanců. Díky systému Webdispečink tak šetříme čas a náklady na správu vozového parku. Proto jej můžeme ostatním zájemcům o monitoring vozidel směle doporučit.

Mgr. Miroslav MOTYČKA
Manažer pro obchodní partnery
<b>Dále uvádíme zpřesňující e-mail našeho klienta:</b>

Dobrý den,

Z obecného hlediska vidím velkou výhodu ve webdispečinku, že nám pomáhá monitorovat naše dealery. Víme kde se přesně nacházejí, jaké volí přejezdy mezi zákazníky a jakou dobu jim v průměru zabere jedna návštěva. Dál bych uvedl i výhody v tom, že pokud mi zavolá nějaký partner a potřebuje provést urychleně objednávku nemusím zdlouhavě obvolávat všechny naše obchodní zástupce, ale stačí mi ve webdispečinku zadat jeho adresu a program mi sám ukáže kdo je tomuto místu nejblíže. Tím se podstatně zkrátí doba čekaní našeho partnera a tím pádem i spokojenost.

Další výhodou je monitoring vozidla po celé ČR, díky kterému můžeme vozidlo vystopovat. Jednou nám byl totiž odcizen vůz jednoho z dealerů a my jsme ho díky webdispečinku vystopovali a na přesné místo v ČR jsme poslali zásahový vůz policie ČR, která na daném místě nalezla jak vůz tak i pachatele. Takže nám vlastně webdispečik zachránil jedno zcela nové auto a Policii ČR ušetřil velkou část práce.
Z hlediska statistiky a konkrétních čísel se nám díky webdispečinku podařilo ušetřit nemalé částky na nákladech spojených s provozováním vozidel. V průměru to bylo kolem 22% – 26 % ročních nákladů za PHM v závislosti na sledovaném okruhu vozidel. Tzn. Že se nám díky tomuto programu podařilo ušetřit zhruba 150 000 – 200 000 Kč za předcházející rok.

S webdispečinkem jsme i nadále velmi spokojeni a díky jeho novinkám a vylepšením, můžeme sledovat stalé novější a přesnější data, která nám ve finále ukazují mezírky a průběžné náklady našich dealerů.

S pozdravem


Ing. Pavel Korec
Asistent pro obchodní partnery

Referenční dopis

Rudolf_Jelinek_-_Vizovice.pdf
Rudolf_Jelinek_-_Vizovice2.pdf