Reference, IHL TRANSPORT s.r.o.

Reference, IHL TRANSPORT s.r.o.

IHL TRANSPORT s.r.o.

IHL TRANSPORT s.r.o.

Obor činnosti: nákladní vozidla

http://www.ihl-transport.cz

Počátky společnosti IHL Transport se datují rokem 1990. Tehdy firma nabízela služby v oblasti zprostředkování a poradenství v mezinárodní kamionové dopravě. Postupem času se obory činnosti samozřejmě rozšířily a zkvalitnily a v současnosti jsme schopni zajistit následující služby:

• mezinárodní kamionová doprava a spedice
• vnitrostátní nákladní doprava a spedice
• námořní a železniční doprava
• kontejnerová doprava
• přeprava kusových zásilek vozy IVECO

Využíváním osvědčených smluvních partnerů dokážeme zajistit jakýkoli typ vozidla na přání zákazníka s nosností až do 27 tun a objemu do 120 cbm. Dle druhu a citlivosti zboží realizujeme přepravy plachtovými, skříňovými, izotermickými nebo mrazírenskými vozidly. Ročně zajišťujeme téměř 8 tisíc různých přeprav po celé Evropě.

Aplikaci Webdispečink jsme zavedli v naší firmě v roce 2009. A to především za účelem přesných informací o pohybu vozidel. Především nás zajímají aktuální polohy vozidel a čas přechodů státních hranic. Naše firma tak šetří na nákladech za komunikaci mezi řidiči a dispečery. Celkově lze tedy konstatovat, že systém Webdispečink nám výrazně pomáhá v naší práci a zároveň snižuje naše náklady na provoz.

Roman IHL
jednatel

Referenční dopis