Reference, Dopravní podnik města Děčína, a.s.

Reference, Dopravní podnik města Děčína, a.s.

Dopravní podnik města Děčína, a.s.

Dopravní podnik města Děčína, a.s.

Obor činnosti: veřejná doprava

http://www.dpmdas.cz

Dopravní podnik města Děčína, a.s. nabízí městskou autobusovou dopravu a linkovou dopravu v městě Děčíně a jeho okolí. Mimo svou hlavní činnost nabízí podnik i další služby: pronájem vnějších ploch na autobusech, reklamní letáky ve vozidlech, na zastávkových označnících, prodej pohonných hmot včetně LPG,mytí osobních a nákladních vozidel, kontroly vozů před STK, ochranný nástřik spodkú a dutin osobních a dodávkových automobilů, servis nákladních a osobních automobilů a autobusů, pneuservis, prodej akumulátorů, karosářské opravy, lakování karoserií, výměna autoskel. Dále zajišťujeme kompletní zájezdovou činnost všemi našimi autobusy a to v rámci celé ČR i do zahraničí. Zajistíme převozy na krátké vzdálenosti v rámci našeho města či do jeho okolí, dopravu na sportovní utkání pro sportovní oddíly, zajistíme dopravu na školní výlety i exkurze, na plavání, do kina či divadla.

Aplikace Webdispečink byla pořízena v rámci výběrového řízení v roce 2008. Vybrána byla jako systém, který nejlépe odpovídá našim požadavkům.
Projekt monitoringu vozidel nám přináší požadované informace o poloze našich autobusů a o historii jejich pohybu. Jsme tak schopni operativně sledovat celou situaci o dopravě v našem městě a okolí.
Celkově tedy můžeme aplikaci Webdispečink doporučit a hodláme tuto aplikaci využívat i nadále.


Jiří Kasl
technicko-dopravní náměstek

Referenční dopis