Referencie, Autokarem.cz s.r.o.

Referencie, Autokarem.cz s.r.o.

Autokarem.cz s.r.o.

Autokarem.cz s.r.o.

Obor činnosti: verejná doprava

http://www.autokarem.cz

Jsme společnost Autokarem.cz a v oblasti mezinárodní autobusové dopravy působíme od roku 2006. Mezi naše stálé klienty patří partnerské cestovní kanceláře, sportovní a zájmové oddíly, školy a firmy, pro které zajišťujeme přepravu do vybraných destinací ale i pobytové a poznávací zájezdy s průvodci pro širokou veřejnost.
Vozový park, kterým disponujeme, nám umožňuje přistavit vůz přesně podle požadavků našich klientů a účelu zájezdu od 8 do 83 osob. V letních měsících zajišťujeme pravidelné linky do Chorvatska a Itálie pro klienty cestovních kanceláří i pro jednotlivce. V Chorvatsku zprostředkováváme dopravu do vyhledávaných letních oblastí, mezi které patří Istrie, Severní Dalmácie a Střední Dalmácie. V Itálii Vás zavezeme do oblíbených regionů Veneto, Emilia Romagna, Marche a Abruzzo.

Aplikace WEBDISPEČINK, kterou používáme na všech našich autobusech, nám umožňuje efektivně plánovat vytíženost vozového parku v jednoduché a přehledné Dispečerské plachtě.
Velkou výhodu při následnému zpracování podkladů pro fakturaci pro nás představují možnosti zpětné kontroly pohybnu vozidel, překračování státních hranic aj. Díky WEBDISPEČINKU se nám již podařilo odhalit úbytky PHM a své náklady máme tak stále pod kontrolou. Systém nám tedy výrazně napomáhá i se snižováním provozních nákladů. Využíváme také vzdálenou archivaci dat z digitálních tachografů, jednoduše tak naplňujeme zákonnou povinnost bez nutnosti fyzicky vyčítat tachograf přímo ve vozidle. WEBDISPEČINK vyčítá soubory z tachografu automaticky a jsou nám kdykoliv k dispozici. Aktuálně WEBDISPEČINK využíváme i jako komunikační nástroj s našimi řidiči při plánování směn.
Aplikaci WEBDISPEČINK doporučujeme i dalším zájemcům, jsme s ní naprosto spokojení a to díky podpoře týmu WEBDISPEČINKU.

Aleš Filipenský
ředitel společnosti

Referenčný list